Powstaje gorzowski magazyn fantasy „LandsbergON”. Dołącz do redakcji!

Dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przygotowujemy pierwszy gorzowski półrocznik fantasy – „LandsbergON”. Magazyn zawierać będzie opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców (również tych, którzy nie mieszkają już w Gorzowie, lub nigdy nie mieszkali a czuja się związani, bo tutaj np. uczą się albo mają rodzinę i odwiedzają nasze miasto. Najważniejsza jest miłość do Gorzowa i poczucie związku z naszym miastem) i nawiązujące do naszego miasta i okolic (nawiązanie do Gorzowa nie musi być ścisłe, w opowiadaniu może pojawiać się nazwa „Gorzów”, „Landsberg”, „Miasto na Siedmiu Wzgórzach”, może pojawiać się jakiś element charakterystyczny dla Gorzowa. Element gorzowski można pominąć w recenzjach i felietonach. W przypadku braku takich elementów w opowiadaniu zachęcamy do jego przesłania a my w redakcji pomożemy Wam w tym aby tekst promował Gorzów i okolice).

Dla nowych tekstów wprowadzamy limit 4 stron formatu a4. Dla dłuższych przewidujemy możliwość publikacji w odcinkach, w kilku numerach. Zapraszamy do udziału także debiutantów. Do tekstów prosimy dołączać notkę bibliograficzną, w której będzie również mowa o związkach autora z Gorzowem.

Więcej kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz