Wydarzenie. XIV Jarmark Adwentowy w Kostrzynie nad Odrą

Szanowni Państwo.

Mamy przyjemność zaprosić  na XIV Jarmark Adwentowy, który odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą. Jarmark organizowany jest w ramach Targów Ekonomii Społecznej we współpracy ze Stowarzyszeniem „Ars Vita” działającym na rzecz Domu Pomocy Społecznej „Dom Seniora” w Kostrzynie nad Odrą oraz Wielobranżową Spółdzielnią Socjalną Woreczek.

Miejsce: Plac Wojska Polskiego, Kostrzyn nad Odrą
Dzień: 1 grudnia 2018r. w godz. od 11:00 do 15:00

Jest to gorący czas przedświąteczny, podczas którego kiermasze cieszą się szczególnym zainteresowaniem konsumentów. Tutaj odnajdziemy świąteczne inspiracje i pomysły na prezent.

W ofercie stoisk kiermaszowych znajdą się ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, stroiki, wianki, ceramika artystyczna, wyroby z gliny, filcu i wikliny, świąteczne serwety, decoupage, florystyka oraz świąteczny poczęstunek i grzane wino na stoiskach gastronomicznych! W tym roku również oferujemy stoisko, gdzie będzie można za mały datek zapakować swój prezent.

Podczas Jarmarku Adwentowego zostanie rozstrzygnięty konkurs „Aniołem Jestem”, zorganizowany dla dzieci przedszkolnych z Kostrzyna i okolic. Artystycznie umili czas Zespół Muzyczny „Kapela Tadka” z Kostrzyna nad Odrą, a dla dzieci dostępna będzie „Strefa Elfa” oraz inne animacje, jak malowanie buziek, czy atrakcje przygotowane przez znaną Spółdzielnię Socjalną Stacja Zabawa!

Jarmark jest doskonałą okazją do zapoznania się z wachlarzem produktów i usług oferowanych przez podmioty ekonomii społecznej działające na terenie Miasta Gorzowa Wlkp. oraz Województwa Lubuskiego. Podmioty te poprzez swoją działalność nie tylko realizują cele ekonomiczne, rozwiązują również niezwykle ważne kwestie społeczne. Oferta podmiotów jest bardzo szeroka i będzie można zapoznać się przy stoiskach kiermaszowych!

ZAPRASZAMY

1 komentarz do “Wydarzenie. XIV Jarmark Adwentowy w Kostrzynie nad Odrą”

Dodaj komentarz