Pomarańczowa Siła 2019/2020. Dołącz do zabawy!

Dla kogo jest program?

Czekamy na zgłoszenia szkół, klubów sportowych oraz organizacji pozarządowych pracujących z dziećmi (klasy 1-8 szkoły podstawowej) z niepełnosprawnościami narządów ruchu, wzroku i słuchu. Inicjatywa ma charakter integracyjny – przyjmujemy zgłoszenia zespołów składających się z maksymalnie 12 zawodników, w tym co najmniej 6 z niepełnosprawnościami.

O co gramy?

22 finalistów weźmie udział w etapie sportowym, który potrwa od lutego do czerwca. Każdy miesiąc upłynie pod znakiem innej dyscypliny sportu. Zabawa każdorazowo zacznie się od wysyłki do szkół i klubów sprzętu sportowego potrzebnego do realizacji zadań. Na stronie programu pojawi się film, w którym ambasadorzy zaproponują ćwiczenia. Zadaniem dzieci będzie aktywna zabawa przy wykorzystaniu otrzymanego sprzętu. Drużyna, która wykaże się największym zaangażowaniem w danym miesiącu, wygra wyjątkowe spotkanie z ambasadorami, którzy odwiedzą jej miejscowość i przeprowadzą niezapomniany trening!

Jak dołączyć do zabawy?

Aby zgłosić swoją drużynę, wystarczy przygotować plik multimedialny, który pokaże, jak pokonujecie bariery na drodze do realizacji sportowej pasji i przesłać go tutaj. Uwaga, na zgłoszenia czekamy do 11 lutego!

Więcej informacji kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz