Nabór. Budżet Obywatelski 2020

Szanowni Państwo. 1 lutego 2019r. w naszym mieście rusza nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2020. Formularz zgłoszeniowy należy pobrać ze strony miejskiej lub w siedzibie Urzędu w kancelarii ogólnej na parterze. W tym roku dostępny jest cennik miejski, który zawiera uśrednione koszty realizacji przykładowych zadań, potrzebne do oszacowania kosztu naszego pomysłu. 

Do formularza dołączono listę poparcia 20 mieszkańców Gorzowa. O podpis warto zwrócić się do sąsiadów i osób zainteresowanych realizacją pomysłu. W ten sposób zyskamy sojuszników i ich wsparcie w kolejnych etapach. Warto też zapoznać się z instrukcją dotyczącą charakteru zadania, kategorii i maksymalnych kwot, o które można się zwrócić.

Gorzowscy urzędnicy zorganizowali maraton pisania wniosków i zapraszają 12 lutego br. (wtorek) do siedziby Urzędu, sala 201 w godzinach od 17.00 do 19.00. Wypełniony wniosek należy złożyć do 3 marca 2019r. w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4 lub wysłać jego skan na adres: budzetobywatelski@um.gorzow.pl. Szczegóły dostępne są pod linkiem.

Dodaj komentarz