Szkolenie. Wsparcie działań realizowanych przez NGO

Spotkanie kierowane jest do organizacji pozarządowych i odbędzie się 6 lutego 2019r.
w godzinach od 10:00 do 12:30 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim w sali 216.

Podczas spotkania omówione będą warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne dofinansowanie oraz krajowe środki. Ponadto spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych dotyczyć będą harmonogramu otwartych konkursów ofert oraz kwot przeznaczonych na wsparcie w poszczególnych obszarach, a także zmian legislacyjnych związanych z nowymi wzorami ofert, które zaczną obowiązywać od 1 marca 2019r. Dodatkowo omówiony zostanie nowy regulamin Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubuskiego.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu dokonują zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza (link). Termin zgłoszeń upływa dnia 5 lutego 2019r. 

Spotkanie informacyjne odbędzie się również w Zielonej Górze w dniu 1 lutego 2019r. w godzinach od 13:00 do 15:30 w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze.

Szczegóły dotyczące spotkań informacyjnych dostępne są pod linkiem.

Dodaj komentarz