Wywiad. Lubuski Włącznik – U Babci Nońci

W piątek 7 grudnia, w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze odbyła się gala wręczenia nagród laureatom konkursu „Lubuski Włącznik – Lider Biznesu Społecznego. Finalistą Włącznika, a co za tym idzie tytuł Lubuskiego Włącznika w kategorii Debiut, otrzymała Spółdzielnia Socjalna „U Babci Nońci” z Gorzowa Wielkopolskiego, której Prezesem jest Robert Doliński.

Postanowiliśmy zapytać Finalistę Lubuskiego Włącznika – Roberta Dolińskiego o samopoczucie zarówno jego, jak i kadry pracowniczej po wygranej w kunkursie

Okazuje się, że dobra marka i promocja w branży restauracyjnej ma ogromne znaczenie

Spółdzielnia Socjalna, tak samo jak i inne komercyjne biznesy poszukuje nowych ścieżek docierania do klientów np. poprzez Pyszne.pl

Warto wspomnieć, że Restauracja jest jedyną w naszym województwie, która serwuje dania cygańskie. Czasami do menu zakrada się kuchnia polska – z powodu wzajemnego przenikania się kultur oraz warunków jakie dyktuje rynek. Spółdzielnia wychodzi również z ofertą skierowaną dla osób wege.

Okazuje się, że wystrój wnętrz ma bardzo duże znaczenie dla konsumenta. Pojawiło się ostatnio kilka zmian w lokalu, które przyciągają klientów.

Na pytanie o plany na przyszłość związane z rozwojem Spółdzielni Socjalnej U Babci Nońci, Prezes mówi

Na koniec króciutkie podsumowanie dotychczasowej działalności i kilka słów kierowanych do mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego.

Zapraszamy do poznania wszystkich finalistów konkursu (link)

Dodaj komentarz