Oferta Spółdzielni Socjalnej Ariston

Kolejnym Przedsiębiorstwem Społecznym, które powstało przy wsparciu projektu LOWES w roku 2017 jest Spółdzielnia Socjalna ARISTON.

Działalność Spółdzielni to kolportaż ulotek handlowych, rachunków, druków reklamowych, materiałów wyborczych itp. Spółdzielnia ma swoje siedziby w Świebodzinie, Ługów 8 oraz w Gorzowie Wlkp. przy ul. Cichej 9.

Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z projektu Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Spółdzielnia stworzyła w tym roku 8 nowych miejsc pracy dla osób z obszaru wykluczenia społecznego. W ramach reintegracji społecznej zatrudnieni są również więźniowie odbywający niewielkie kary pozbawienia wolności. Za otrzymaną dotację Spółdzielnia zakupiła dwa busy, jeden samochód osobowy, sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem oraz wyposażenie biura.

Obecnie Spółdzielnia obsługuje cztery województwa (Lubuskie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie) ma podpisane umowy z wieloma znanymi sieciami handlowymi na kolportaż gazetek reklamowych. Od tego roku Ariston poszerza swoją działalność o dostarczanie listów. Nowe zlecenia i wciąż rosnąca liczba klientów świadczą o profesjonalnym i rzetelnym podejściu  do klienta.

W dzisiejszych czasach, coraz więcej firm promuje swoje usługi poprzez niezwykle skuteczną formę reklamy, jaką jest roznoszenie ulotek. Ten sposób promocji niesie za sobą szereg korzyści, a jego rosnąca popularność jest najlepszym potwierdzeniem tej tezy. Bez względu na to, czy w grę wchodzi niewielka firma o lokalnym zasięgu, czy też ogromne przedsiębiorstwo, ulotki mogą przyczynić się do znacznego wzrostu ich popularności.

Telefon do kontaktu ze spółdzielnią Ariston: 698 622 158.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Spółdzielni Socjalnej ARISTON oraz do Wspierania Podmiotów Ekonomii Społecznej

Dodaj komentarz