Fundacja Ad Operandum nowy podmiot Ekonomii Społecznej

Przedstawiamy nowy cykl prezentujący Podmioty Ekonomii Społecznej, które przeszły proces Inkubacji i Animacji w LOWES finalnie otrzymując dotację na stworzenie nowych miejsc pracy.

 Pierwszym z prezentowanych podmiotów jest Fundacja Ad Operandum zajmująca się poligrafią. Fundacja ma swoją siedzibę w Gorzowie Wlkp. na ul. Fabrycznej 71, podmiot ten stworzył 5 miejsc pracy na które otrzymał dofinansowanie w kwocie 120 tyś zł. Dzięki dofinansowaniu Ad Operandum zakupiło niezbędne narzędzia pracy takie jak: ploter drukujący, ploter tnący, sprzęt komputerowy, oprogramowanie, meble, oraz wszelkiego rodzaju materiały i nośniki potrzebne do wysokiej jakości wydruku. Ponieważ fundacja zajmuje się wydrukiem wysokiej jakości, postarała się o certyfikat w postaci Certyfikatu Doskonałości TECCO, tego typu certyfikat otrzymują te firmy, które dążą do doskonałości z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi uzyskując wysoką jakość drukowanego obrazu. Certyfikat ten gwarantuje dla każdego wydruku jakość na najwyższym poziomie otrzymując pełną zgodność kolorystyczną czyli 99%. Dodatkowo ich działalność jest w stu procentach ekologiczna, ponieważ do swoich wyrobów używają tylko nietoksycznych barwników i naturalnych nośników druku.

Posiadają również gwarancję „Trasted Szop” czyli wiodący znak jakości dla sklepów internetowych w Europie oferujący klientom porównanie cen i ochronę kupującego.

Fundacja Ad Operandum oferuje wydruki obrazów na płótnie, fototapety, naklejki ścienne , plakaty – w tym również plakaty metaliczne.

Ad Operandum posiada dwie strony na których można zapoznać się z ofertą oraz dokonać zamówienia.

Strona internetowa kliknij TUTAJ

Strona Internetowa nr. 2 kliknij TUTAJ

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą fundacji Ad Operandum oraz do Wspierania Podmiotów Ekonomii Społecznej

Więcej zdjęć znajduje się w galerii kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz