Spotkanie. „LandsbergONu”

Stowarzyszenie NOVUM zaprasza wszystkich gorzowian na ostatnie spotkanie autorskie z twórcami pierwszego i drugiego numeru magazynu „LandsbergON”. Magazyn zawiera opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic, oraz felietony i prace graficzne.

Członkowie stowarzyszenia wydając pierwszy gorzowski magazyn fantastyczny promują nasze miasto, a jednocześnie dają gorzowianom możliwość prezentowania swojej twórczości. Osoby, których prace ukazały się w pierwszym i drugim numerze będzie można poznać podczas spotkania autorskiego.

O swojej twórczości opowiedzą gorzowianie: Jakub Łukasik, autor opowiadania „Opowieść o gorzowskiej Wandzie”, Piotr Jakubowski, autor felietonu w „LandsbergONie” na temat uniwersalności fantastyki, organizator gorzowskiego konwentu fantasy „Gorcon” oraz Kamil Kwiatkowski, autor opowiadania „13” o gorzowskich pustkowiach i lokalny muzyk o pseudonimie „Wrathu”. Wydarzenie zorganizował Redaktor naczelny „LandsbergONu” Mariusz Sobkowiak, który otworzy spotkanie. Spotkanie poprowadzi Sebastian Górny.

Dodatkową atrakcją będzie premierowy pokaz filmu z Gry Escape room „Bohaterowie niepodległości”, którą Stowarzyszenie NOVUM zorganizowało dla gorzowskich uczniów i studentów z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Spotkanie autorskie odbędzie się w Klubie Kultury „Jedynka”, przy ul. Chrobrego 9, w dn. 28.12.2018 r. o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz