Szkolenie. Akademia Dobrej Komunikacji. Zielona Góra

Działasz w organizacji pozarządowej lub grupie nieformalnej i chcesz dowiedzieć się jak skutecznie prowadzić stronę na Facebooku i wykorzystywać inne social media?

Zapraszamy na szkolenie w ramach cyklu Akademia Dobrej Komunikacji dnia 12 grudnia 2019r., które odbędzie się w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze przy ul. Dąbrowskiego 41D/3.

Akademia Dobrej Komunikacji powstała po to, aby pomóc organizacjom pozarządowym
i grupom nieformalnym z całej Polski usprawnić swoją komunikację, działania marketingowe
i public relations. W trakcie cyklu szkoleń skupiamy się na rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe, a kończąc na aplikacjach multimedialnych.

Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie województwa lubuskiego (decyduje adres rejestracji). Organizatorzy chcą zapewnić możliwość udziału jak największej liczbie organizacji i grup, dlatego zapraszamy tylko po jednej osobie z organizacji lub grupy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja! LINK do rejestracji na szkolenie -> https://2adk-lubuskie-3.evenea.pl/

Szkolenie poprowadzi Adam Szulczewski. ZAPRASZAMY.

Dodaj komentarz