UWAGA KONKURS!!! UWAGA OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA!!! Wchodź! Nagroda jest BARDZO lokalna

Do wszystkich „naszych” przedsiębiorców społecznych wyślemy jutro maila z zadaniem. A będzie ono dziecinnie proste, zaś jego wykonanie zajmie Wam maksymalnie 5 minut. Odpowiedzcie nam na pytanie: „PO CO?”, a może bardziej „DLACZEGO?”. Dlaczego założyłem/am przedsiębiorstwo społeczne. Forma – dowolna. Dajcie nam jednak coś, co pozwoli nam hasło #wlasniepoto rozbujać na FB. Czyli: selfy z aktualnej sytuacji plus max 3 zdania, jako odpowiedź na pytanie „po co?” albo krótki film. Ostatecznie z naszych zasobów wybierzemy formę graficzną i stworzymy ładny post, ale po to musicie przesłać nam trzy zdania uzasadnienia zaczynającego się od słów #wlasniepoto.


NAGRODA: Artykuł o WAS w papierowym wydaniu majowego ECHO GORZOWA (cała strona) plus krótki wywiad na stronie www.echogorzowa.pl HEY! To mega reklama, bo tytuł wyborny, bezpłatny i bardzo dobrze dystrybułowany. Artykuł zawierać będzie wszystko to, co chcecie powiedzieć i pokazać. Będzie wydany z wybranymi przez Was zdjęciami lub (plus) grafiką. Zapewniamy również wsparcie przy opracowaniu jego treści albo po rozmowie – napiszemy go w Waszym imieniu. Forma będzie zależeć tylko od Was, ale wymagać będziemy treści dotyczących Kampanii „Waśnie Po To”


KTO WYGRA? WYGRA ten, kto uzyska największą ilość „lajków” pod postem ze swoim uzasadnieniem na Facebooku, a udostępnienia liczymy jako „lajk” X2 (udostępnienie na własnym profilu lidera również liczymy X2 a tym samym w ten sposób liczymy udostępnienia na profilach pracowników. Udostępnienie musi zawierać #wlasniepoto).

Dodaj komentarz