Spóldzielnia Socjalna STACJA ZABAWA

W ramach cyklu prezentującego Podmioty Ekonomii Społecznej, przedstawiamy Spółdzielnie Socjalną „Stacja Zabawa”.

Spółdzielnia ma swoją siedzibę w Bytomiu Odrzańskim przy ul. Dworcowej 1.

Nazwa Spółdzielni wskazuje wprost, że to właśnie tam zatrzymuje się pociąg, a z wagoników wybiegają dzieci spragnione dobrej zabawy. I nie zawiodą się…

Stacja Zabawa to głównie animacje, imprezy tematyczne, czy organizacja urodzin. Spółdzielnia organizuje imprezy w swojej siedzibie w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach, znajduje się sala zabaw i mała sala bankietowa z której mogą korzystać również rodzice imprezujących maluchów. Oprócz tego organizują lub uczestniczą w imprezach plenerowych. Znakomicie przygotowane animatorki oferują: zabawy taneczne, malowanie buziek, modelowanie balonów, zgadywanki muzyczne, pokazy dużych baniek mydlanych, gry i konkursy z nagrodami, zajęcia plastyczne, zamki dmuchane i wiele, wiele innych atrakcji. Podczas zabaw dzieci mogą liczyć na poczęstunek w postaci waty cukrowej, gofrów, czy świeżo prażonego popcornu.

Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z projektu Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Spółdzielnia stworzyła 5 nowych miejsc pracy. Natomiast za otrzymaną dotację zakupiła: maszyny – do prażenia popcornu, do gofrów i do waty cukrowej, ponadto dwa zamki dmuchane, samochód, wyposażenie sali zabaw, nagłośnienie i aparat fotograficzny.

Działalność Spółdzielni obejmuje Bytom Odrzański oraz okoliczne gminy.

Serdecznie polecamy oferowane usługi i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Spółdzielni Socjalnej STACJA ZABAWA oraz do Wspierania Podmiotów Ekonomii Społecznej.

Telefon do kontaktu ze Spółdzielnią: 794 386 127 oraz 888 621 315

Strona Facebookowa Stacji Zabawa kliknij TUTAJ

Fotorelacja z działalności Spółdzielni Stacja Zabawa kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz