Spółdzielnia Socjalna Centrum Zdrowia i Urody PasjoMatki ze Strzelec Krajeńskich

Podążaj za swoją pasją, a sukces będzie podążał za tobą.

W ramach cyklu prezentującego Podmioty Ekonomii Społecznej, które przeszły proces Inkubacji i Animacji w LOWES finalnie otrzymując dotację na stworzenie nowych miejsc pracy, przedstawiamy Spółdzielnie Socjalną – Centrum Zdrowia i Urody „PasjoMatki”. Centrum mieści się w Strzelcach Krajeńskich przy ul. Chrobrego 1 (tuż przy rondzie w centrum miasta).

Spółdzielnia oferuje szeroką gamę usług związanych ze zdrowiem i urodą. Zainteresowani mogą skorzystać z autoryzowanego gabinetu biorezonansu, w którym specjalista wykona bezbolesną, bezinwazyjną diagnostykę w kierunku alergii, wirusów, bakterii, pasożytów czy metali ciężkich. Badanie oceni również stan wewnętrznych narządów.

Ponadto, specjaliści oferują terapie odczulające, wzmacniające odporność, odtruwające, antynikotynowe, usuwające wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie oraz terapie związane z chorobami przewlekłymi (bezsenność, choroby tarczycy, osteoporozy czy problemów jelitowych). Na osoby pragnące zmienić sposób odżywiania czeka gabinet psychodietetyki, w którym otrzymamy wsparcie w wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, a w gabinecie neuroterapii dobierzemy suplementy diety, preparaty ziołowe oraz poddamy się terapii tradycyjną bańką chińską.

Ale to nie wszystko. Kiedy zajęliśmy się już zdrowiem, pora oddać się w ręce profesjonalistek, które różnymi metodami wystylizują nam rzęsy i paznokcie.

Nazwa PasjoMatki zobowiązuje. Dlatego Spółdzielnia organizuje wszelkiego rodzaju animacje dla dzieci, w tym urodzinowe, obsługę imprez masowych oraz muzykoterapię.

Spółdzielnia zatrudnia 5 osób z czego 4 zatrudnione są dzięki dotacji z LOWES.

Za otrzymaną dotację Spółdzielnia zakupiła:
– biorezonans BICOM
– instrumenty i akcesoria do animacji dla dzieci
– akcesoria do stylizacji rzęs i paznokci
– wyposażenie gabinetu terapeutycznego i kosmetycznego
– chusty tkane do chustonoszenia

Telefony do kontaktu ze spółdzielnią:
Autoryzowany Gabinet Biorezonansu 883 959 919 / 883 950 939
Stylizacja paznokci i przedłużanie rzęs 693 897 826 / 601 474 203
Animacje urodzinowe/ muzykoterapia 601 474 203

Strona na FB https://www.facebook.com/Centrum-Zdrowia-i-Urody-PasjoMatki-106791990667547/?epa=SEARCH_BOX

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Spółdzielni Socjalnej „PasjoMatki” oraz do wspierania Podmiotów Ekonomii Społecznej.

Więcej zdjęć kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz