Lokalne Targi Ekonomii Społecznej „Wielkanocne prezenty z misją!”

 

Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, Międzygminne Centrum Integracji w Kostrzynie nad Odrą oraz Dom Pomocy Społecznej „Dom Seniora”, serdecznie zapraszają na Lokalne Targi Ekonomii Społecznej „Wielkanocne prezenty z misją!”.

Zorganizowane w formule kiermaszu Targi to miejsce gdzie będzie można znaleźć inspiracje i pomysły na Wielkanocny stół. Pojawią się m.in. ręcznie wykonane pisanki, ozdoby i stroiki świąteczne. Na stoiskach wystawców będzie można kupić również baranki, palmy, koszyki wiklinowe, serwety, dekoracyjne tkaniny oraz wyroby ze sklejki i drewna. Nie zabraknie także stoisk gastronomicznych z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami świątecznymi.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wachlarzem produktów i usług realizowanych przez Warsztaty Terapii Zajęciowych, Centra Integracji Społecznej, Zakłady Aktywności Zawodowej, Kluby Integracji Społecznej, organizacje pozarządowe oraz spółdzielnie socjalne współpracujące z Lubuskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Spraw najbliższym prezenty z misją!

Targom towarzyszyć będzie szereg atrakcji skierowanych zarówno do najmłodszych gości, jak i ich opiekunów, program sceny Lokalnych Targów Ekonomii Społecznej zawiera min.;

– Animacje dla dzieci

–  Występ zespołu cygańskiego „I tak zatańczymy!”

–  Występ wokalny Artur Zyga Gerlach (wokalista zespołu „Grubsza Strona Rabarbaru” )

–  Organizacje przedsięwzięcia w tym obsługę techniczną oraz nagłośnienie  zapewnia fundacja MAGNETOFFON

https://www.facebook.com/magnetoffongorzow

 

Dodaj komentarz