Redakcja „LandsbergONu” szuka autorów do czwartego numeru

Stowarzyszenie NOVUM dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przygotowuje czwarty numer gorzowskiego półrocznika fantastycznego – „LandsbergON”. Magazyn zawierać będzie opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic. Członkowie stowarzyszenia chcą w ten niekonwencjonalny sposób promować nasze miasto a jednocześnie dać gorzowianom możliwość prezentowania swojej twórczości. Powstanie 100 egzemplarzy czwartego numeru „LandsbergONu” i jego wersja cyfrowa. Wszystkie wydane dotąd numery, w tym najnowszy, trzeci numer można pobrać ze strony www.landsbergon.pl . We wrześniu i grudniu Stowarzyszenie NOVUM planuje zorganizować spotkania z autorami opowiadań, na których będzie można otrzymać wersję papierową magazynu. Trzeci numer w wersji papierowej jest również dostępny w Wydziale Promocji i Informacji Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.

Magazyn będzie kolportowany w instytucjach miejskich, bibliotekach a 20 egzemplarzy trafi do ogólnopolskich redakcji internetowych, tradycyjnych i recenzentów zajmujących się fantastyką. Czwarty numer ma powstać do końca roku.

Wszyscy, którzy zajmują się twórczością fantasy, s-f i horror (opowiadania, recenzje, felietony, grafiki) mogą przesyłać swoje prace na adres mailowy landsbergon@gmail.com do 31.08.2019 r. Redakcja zastrzega, że numer czwarty będzie numerem tematycznym i w pierwszej kolejności przyjmowane będą prace utrzymane w klimacie szeroko pojętego fantasy (low fantasy, dark fantasy, urban fantasy, heroic fantasy i inne).

Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.

W razie pytań i uzgodnień prosimy o kontakt z Mariuszem Sobkowiakiem – Prezesem Stowarzyszenia NOVUM,

tel.: 669-847-078, e-mail: stowarzyszenie.novum@gmail.com

Dodaj komentarz