Wywiad. Stowarzyszenie BAZA

fot. Anna Dębicka, na zdj. Krzysztof Matuszak i Fabian Błauciak

Szanowni Państwo. Nasi beneficjenci stawiają następne kroki na ścieżce projektu. Część z nich uczestniczy w szkoleniach integracyjnych, a pozostali pod okiem specjalistów zaczynają tworzyć biznesplany swoich działalności. My przeprowadziliśmy rekonesans i dowiedzieliśmy się od założycieli oraz pomysłodawców Stowarzyszenia Baza – Krzysztofa Matuszaka oraz Fabiana Błauciaka – o szczegółach planowanego przez nich przedsięwzięcia.

mówi Krzysztof Matuszak

Oferta prezentowana przez Stowarzyszenie będzie dość rozległa i ściśle związana z rękodzielnictwem oraz naszym regionem. Stowarzyszenie zorganizowało kilkukrotnie tzw. pchli targ i na wiosnę planowana jest kolejna jego odsłona, szczegóły na stronie (link). W ofercie Bazy można będzie znaleźć warsztaty o tematyce różnej – muzycznej, sitodruku, rękodzielnicze – w tym hafciarstwo. Wszystko zabarwione nutką ekologii.

mówi Fabian Błauciak

Każde przedsięwzięcie wymaga zarówno wkładu własnego jak i wparcia na nabycie środków trwałych. Ważnym jest aby posiadane zaplecze stanowiło podwaliny całego projektu. Jak jest w przypadku Stowarzyszenia?

mówi Krzysztof Matuszak

Drogie Panie! Trzymajcie kciuki za jak najszybszy start całego przedsięwzięcia. Dzięki ofercie sitodruku istnieje szansa na to, że każda z nas będzie miała jedyną w swoim rodzaju kreację! Stowarzyszenie BAZA planuje wykonywać nadruki, według wskazanych przez nas wzorów i na wybranych przez nas tkaninach. Dzięki temu każda z nas będzie miała możliwość posiadania nietypowej kreacji.

mówi Krzysztof Matuszak

My z naszej strony zrobimy wszystko, aby przedsięwzięcie nabrało realnych kształtów i ruszyło z działalnością jak najszybciej. LOWES serdecznie dziękuje za wywiad.

Dodaj komentarz