Bezpłatne szkolenie: JAK SIĘ CHWALIĆ? – MARKETING W PODMIOTACH EKONOMII SPOŁECZNEJ

Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (LOWES) zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.

JAK SIĘ CHWALIĆ? – MARKETING W PODMIOTACH EKONOMII SPOŁECZNEJ

Do udziału w warsztatach zapraszamy:

Organizacje pozarządowe i inne podmioty ekonomii społecznej z terenu powiatów: gorzowskiego, strzelecko-drezdeneckiego, świebodzińskiego, międzyrzeckiego, żagańskiego, nowosolskiego oraz z terenu gmin: Wschowa, Rzepin i Łęknica.

Szkolenie dwudniowe odbędzie się w następujących terminach:

dnia godziny tematyka miejsce
26 czerwca 2018 9.00 – 15.00 Media społecznościowe w służbie organizacji – korzystanie z facebooka, twittera i innych mediów, przygotowanie własnego fanpage. Wyższa Szkoła Biznesu, Gorzów Wlkp.
ul. Walczaka 25, sala 10
(budynek naprzeciwko „wieżowca stilonu”, wejście z boku budynku, wjazd na parking od ul. Walczaka)
27 czerwca 2018 9.00 – 15.00 Warsztaty współpracy z mediami; jak przygotować komunikat prasowy, jak zainteresować media swoimi działaniami – spotkanie z przedstawicielami radio, prasy, telewizji, gazety. Siedziba LOWES, ul. Przemysłowa 53, sala 110.

Jak się zgłosić?

Formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie należy przesyłać do dnia 22.06.2018. e-mailem na adres: p.pytlos@lowes.lubuskie.org.pl oraz dostarczyć w oryginale na szkolenie.

 

O zakwalifikowaniu się do danej formy wsparcia uczestnicy zostaną powiadomieni e-mailem/ telefonicznie. Organizator zapewnia poczęstunek dla uczestników oraz zwrot kosztów dojazdu spoza Gorzowa Wlkp. w wysokości nie większej niż koszt biletu komunikacji publicznej na danej trasie, na podstawie wypełnionego i dostarczonego na szkolenie Wniosku. Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do wypełnienia w trakcie szkolenia listy obecności i innych dokumentów wskazanych przez organizatora szkolenia. W przypadku dużej liczby zgłoszeń organizator zastrzega sobie prawo do zakwalifikowania maksymalnie dwóch osób z danej instytucji.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z panią Pauliną Pytlos pod numerem telefonu 95 738 00 61.

Załączniki:

 

Pokażcie się, pochwalcie, powiedzcie, co oferujecie!

Dodaj komentarz