„Gorzowskie Targi Ekonomii Społecznej”

Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz C.H. PANORAMA, serdecznie zapraszają na „Gorzowskie Targi Ekonomii Społecznej?”organizowane w formule Jarmarku Świątecznego w dniach:

– 08 kwietnia (w godz. 12:00 – 18:00) w C.H PANORAMA

– 09 kwietnia na terenie Gorzowskiej Giełdy Handlowej.  

Produkty florystyczne, tradycyjne produkty spożywcze, wypieki, świeże jaja, ozdoby świąteczne ale również oferta turystyczna zaprezentowana przez Spółdzielnię Socjalną „Odkrywamy Lubuskie”.  Najmłodszych zapraszamy do wspólnej zabawy zagwarantowanej przez naszych animatorów.

„Gorzowskie Targi Ekonomii Społecznej” to okazja do poznania oferty  podmiotów ekonomii społecznej działających na terenie Miasta Gorzowa Wlkp. oraz Województwa Lubuskiego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wachlarzem produktów i usług realizowanych przez Warsztaty Terapii Zajęciowych, Centra Integracji Społecznej, Zakłady Aktywności Zawodowej, Kluby Integracji Społecznej, organizacje pozarządowe oraz spółdzielnie socjalne współpracujące z Lubuskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej. Podmioty te poprzez swoją działalność nie tylko realizują cele ekonomiczne, ale często rozwiązują niezwykle ważne kwestie społeczne. Ich oferta jest niezwykle szeroka – począwszy od gastronomii, poprzez oferty turystyczne i artystyczne, aż po wykonywanie konkretnych, często unikalnych produktów. Przedsiębiorstwa społeczne są warte poznania ponieważ nie tylko bowiem oferują  pełnowartościowe usługi i produkty, ale też dają szansę na stabilne zatrudnienia osobom, które bardzo takiej szansy potrzebują.

ZAPRASZAMY

 

 

Dodaj komentarz