Spotkanie. Minimalizm, konsumpcjonizm, internet – czas na zmiany!

Serdecznie zapraszamy! Spotkanie! Już dzisiaj! Godzina 17:45, sala 110, 1 piętro w siedzibie Lubuskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Czas na zmiany. Za dużo, za szybko, za mocno, bez refleksji… Tak dziś żyjemy, pędząc po autostradzie bez celu.. Gdzie podziała się w nas radość z życia? Co się dzieje, że nie mamy chwili wytchnienia?

Kto czuje, że coś jest nie tak, że samotność w tłumie to nie slogan, a rzeczywistość, że telefony nas zniewoliły, a polityka podzieliła – zapraszamy na miłe spotkanie z ludźmi którzy żyją wolniej, spokojniej i mają sporo czasu 🙂 To jest główny cel spotkania – chcemy pokazać, że można inaczej, nie jest to łatwe, ale do zrobienia i co ważne, na tym można tylko zyskać! Zyskać prawdziwe, świadome, przyjemne życie!

Podobno mamy „wszystko”, a ciągle nam mało, ciągle czegoś brakuje do bycia zadowolonym szczęśliwym… Porozmawiajmy o tym co przeżywamy, jak odbieramy to co wokół nas. Minimalizm to jeden z elementów w dyskusji jaką chcemy poruszyć na spotkaniu. Czas na zmianę systemu wartości. Czas na refleksję, przemyślenia i szczęście, które czeka, aż zostanie odkopane spod sterty obciążeń i nadmiaru. No właśnie…Zaczynamy od budowania świadomości, zaczynamy, bo nie możemy być bierni wobec siebie, dzieci i tego co wokół nas. Każdy kto ma ochotę porozmawiać, posłuchać na tematy: minimalizmu, uzależnienia od mediów, konsumpcjonizmu, śmieci, szeroko pojętego nadmiaru, kultu pieniądza i chciwości, opcji i możliwości jakie mamy w zasięgu ręki – Zapraszamy na spotkanie!

Link do wydarzenia na FB.

Dodaj komentarz