GALA. Lubuski Włącznik – Lider Biznesu Społecznego

7 grudnia 2018 roku w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze odbyła się Gala, podczas której poznaliśmy Lubuskich Włączników- Liderów Biznesu Społecznego (link do strony).

My, jako organ, który powołał do życia wiele przedsiębiorstw społecznych oraz podmiotów ekonomii społecznej  – zgłosiliśmy nasze jednostki do udziału 
w konkursie! Po weryfikacji formalnej wszystkich zgłoszonych przez nas podmiotów, do dalszego etapu przeszło 14 podmiotów!

Tytuł Lubuskiego Włącznika – Lidera Biznesu Społecznego otrzymali w kategorii debiut Spółdzielnia Socjalna KOLIBER z Gorzowa Wielkopolskiego, natomiast drugim finalistą została Spółdzielnia Socjalna U BABCI NOŃCI, również z Gorzowa Wielkopolskiego.

Dodatkowo WYRÓŻNIENIE przyznane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze za promocję przedsiębiorczości społecznej oraz województwa lubuskiego zarówno w kraju jak i poza jego granicami otrzymali:

  1. Spółdzielnia Socjalna ART. MUSIC z Dobiegniewa
  2. Stowarzyszenie P.A.R.K. Z Nowej Soli
  3. Stowarzyszenie LEMKO TOWER ze Strzelec Krajeńskich.

Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy organizatorowi gali „Lubuski Włącznik – Lider Biznesu Społecznego” – Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej w Zielonej Górze – za zaproszenie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji TVP 3 – Informacje Lubuskie (od 9 minuty)

Dodaj komentarz