Dane kontaktowe:

Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

ul. Przemysłowa 53

66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. 95 738 00 61 Fax. 95 783 00 62

e-mail: biuro@lowes.lubuskie.org.pl

Imię i nazwisko

stanowisko

telefon

e-mail

Jan Koniarek

Koordynator

95 738 00 61

j.koniarek@lowes.lubuskie.org.pl

Marta Kowalska

Kierownik merytoryczny LOWES

95 738 00 61

m.kowalska@lowes.lubuskie.org.pl

Katarzyna Miczał

Specjalista ds. informacji i promocji PES i PS

95 738 00 61

k.miczal@lowes.lubuskie.org.pl

Anna Budzyńska

Specjalista ds. monitoringu PES i mierzenia przebytej drogi beneficjenta w projekcie.

95 738 00 61

a.budzynska@lowes.lubuskie.org.pl

Paulina Pytlos

Specjalista ds. utworzonych partnerstw

95 738 00 61

p.pytlos@lowes.lubuskie.org.pl

Grzegorz Witkowski

Animator

95 738 00 61

g.witkowski@lowes.lubuskie.org.pl

Katarzyna Zielonka

Animator

95 738 00 61

k.zielonka@lowes.lubuskie.org.pl

Zbigniew Polowczyk

Animator

95 738 00 61

z.polowczyk@lowes.lubuskie.org.pl

Jan Kochanowski

Animator

95 738 00 61

j.kochanowski@lowes.lubuskie.org.pl

Irena Wojtkiewicz

Animator

95 738 00 61

i.wojtkiewicz@lowes.lubuskie.org.pl

Anna Krysztoforska

Redaktor portalu internetowego danych PES

95 738 00 61

biuro@lowes.lubuskie.org.pl

Roman Kuźbiński

Specjalista ds. informacji PES-opiekun inkubacji

95 738 00 61

r.kuzbinski@lowes.lubuskie.org.pl

Adam Nitka

Specjalista ds. informacji PES-opiekun inkubacji

95 738 00 61

a.nitka@lowes.lubuskie.org.pl

Arkadiusz Marcinkiewicz

Specjalista ds. informacji PES-opiekun inkubacji

95 738 00 61

a.marcinkiewicz@lowes.lubuskie.org.pl

Marta Komin

Specjalista ds. informacji PES-opiekun inkubacji

95 738 00 61

m.komin@lowes.lubuskie.org.pl

Gacki Zbigniew

Specjalista ds. informacji PES-opiekun inkubacji

95 738 00 61

z.gacki@lowes.lubuskie.org.pl

Stanisław Czerczak

Specjalista ds. informacji PES-opiekun inkubacji

95 738 00 61

s.czerczak@lowes.lubuskie.org.pl

Magdalena Gudzowska-Kolczyńska

Doradca prawny procesu inkubacji i animacji

95 738 00 61

m.gudzowska-kolczynska@lowes.lubuskie.org.pl

Helena Guhl

Doradca specjalistyczny

570 343 830

h.guhl@lowes.lubuskie.org.pl

Tomasz Kogucki

Doradca ds. marketingu

570 343 830

t.kogucki@lowes.lubuskie.org.pl

Dariusz Sass

Doradca kluczowy

570 343 830

d.sass@lowes.lubuskie.org.pl

Marcin Kurczyna

Doradca prawny

570 343 830

m.kurczyna@lowes.lubuskie.org.pl

Anita Kruszewska

Pracownik wspierający pracę doradców

570 343 830

a.kruszewska@lowes.lubuskie.org.pl

Emilia Denkiewicz

Kierownik merytoryczny szkoleń

531 193 346

e.denkiewicz@lowes.lubuskie.org.pl

Szczepan Słomczyński

kluczowy doradca biznesowy

729 053 611

s.slomczynski@lowes.lubuskie.org.pl

Arleta Łukasik

doradca biznesowy

729 053 612

a.lukasik@lowes.lubuskie.org.pl

Joanna Wojciechowska

pracownik wspierający doradców biznesowych

729 053 613

j.wojciechowska@lowes.lubuskie.org.pl

Paulina Staszak

pracownik wspierający doradców biznesowych

729 053 614

p.staszak@lowes.lubuskie.org.pl

Lokalne ośrodki ekonomizacji i inkubacji społecznej:

– w Kożuchowie przy ul. Anny Haller 1,

– w Dobiegniewie przy ul. Mickiewicza 7,

– w Świebodzinie przy ul. Park Chopina 4,

– w Kostrzynie nad Odrą przy ul. Dworcowej 2.

Partnerzy:

Stowarzyszenie Pracowników Służb Społecznych „Krąg”

ul. Teatralna 26
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 95 7204 600
e-mail:
sekretariat@krag.org.pl

Stowarzyszenie Małej Przedsiębiorczości

ul. Mickiewicza 7
66-520 Dobiegniew
tel.: 95 76 11 037 fax. 95 76 11 037

e-mail: slomswmp@wp.pl